GLASS & CERAMICS / Glass / Glass table 11457121
*
nr 1145 7121
GLASS TABLE
1950-tal, med avtagbara träben. Längd: 108 cm, djup: 60 cm, höjd: 45 cm,
1950-tal, med avtagbara träben. Längd: 108 cm, djup: 60 cm, höjd: 45 cm
Estimate:
1500
Sold:
SEK 1000
Auction date:
Monday November 20 2017
at 20:17:22
- Bid history
Time
Bidder
Bid
20/11 20:12:18
1
Vinnande bud
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål från 1900-talet. Här finns barstolar, bordslampor, burkar, byråar, cocktailglas, fåtöljer, figuriner, ...
Read more about Retro - 50/60-tal
*
GLASS TABLE
Read more about Retro - 50/60-tal
nr 1145 7121
GLASS TABLE
1950-tal, med avtagbara träben. Längd: 108 cm, djup: 60 cm, höjd: 45 cm,
1950-tal, med avtagbara träben. Längd: 108 cm, djup: 60 cm, höjd: 45 cm
Estimate: | 1500 |
---|---|
Sold: | SEK 1000 |
Auction date: |
Monday November 20 2017 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
20/11 20:12:18 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål från 1900-talet. Här finns barstolar, bordslampor, burkar, byråar, cocktailglas, fåtöljer, figuriner, ...Read more about Retro - 50/60-tal